‘Stara dama’ i ‘Vučica’ remizirale u prijestolnici Italije: Juventus zakoračio u Ligu prvaka, pred Romom borba

050524Juve

Derbi 35. kola italijanske Serie A odigran je u Rimu gdje je Roma dočekala ekipu Juventusa i viđena je velika borba koja je okončana rezultatom 1:1.

Vrijedi istaknuti to da su sva uzbuđenja vrijedna pažnje večeras viđena u prvom poluvremenu. Roma je povela sa 1:0 pogotkom Lukakua već u 15. minutu susreta.

Do odlaska na odmor ‘Stara dama’ iz Torina se uspjela vratiti u utakmicu. Za konačnih 1:1 sjajno je glavom zabio Bremer u 31. minutu i tako utišao domaće navijače na Olimpicu.

Drugi dio igre donio je mnogo bitke na sredini terena. ‘Vučica’ je samo jednom uputila udarac u okvir gola protivnika, dok je gost imao čak tri takva pokušaja. Ipak, mreže su ostale mirne do kraja.

Juventus je trećeplasirana momčad Serie A sa 66 osvojenih bodova tri kola prije kraja domaćeg prvenstva, a Roma je dvije pozicije ispod sa šest bodova manje i njih očekuje borba za Ligu prvaka.