Štilić pogotkom donio Wisli novu pobjedu

U okviru 13. kola poljske Ekstraklase Wisla je na svom stadionu dočekala Podbeskidzie i nakon velikog preokreta ipak uspjela da dođe do vrlo važnog trijumfa.

Ipak, domaćin nije baš lahko stigao do pobjede jer je gostujući tim do 62. minute imao prednost od 2:0, a golove za goste postigao je Iwanski u 38. i 55. minuti.

Nakon toga Wisla pravi veliki preokret. Mrežu gostiju prvo je autogolom načeo Pietrasiak, da bi u nastavku utakmice domaćin preko Burlige i Štilića stigao do sedme ovosezonske pobjede.

Prvo je u 76. minuti izjednačio Burliga na asistenciju Štilića, da bi u 85. minuti Štilić realizovao penal za pobjedu od 3:2. Wisla se nakon 13. odigranih kola nalazi na liderskoj poziciji s 24 osvojena boda.