ŠTO JE OVO BILO? Donnarumma probao ukrasti vrijeme pa odigrao dupli pas s reklamom

Nogometaši PSG-a pobijedili su ekipu Marseillea 2:1 u derbiju 32. kola francuskog Le Championnata i došli na korak od osvajanja naslova prvaka.

Neymar je u 12. minuti pogodio za vodstvo pariškog sastava, a hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car u 31. je minuti poravnao rezultat. U nadoknadi prvog dijela Mbappé je zabio za 2:1 iz kaznenog udarca.

Parižani su u samoj završnici susreta branili pobjedu. Igrala se druga (od šest) minuta nadoknade drugog dijela kada je PSG-ov golman Gigio Donnarumma odlučio ukrasti malo vremena. Napravio je to jako traljavo pa je na kraju zaradio žuti karton.

Naime, Donnarumma je istrčao iz svog prostora te stigao do lopte prije Marseilleovog igrača. Nije se odmah riješio lopte pa je shvatio da bi mogao biti pritisnut od strane protivnika.

Donnarumma je nakon toga poslao loptu u reklame, izvan granica igrališta i praktički odigrao dupli pas. Lopta mu se odbila, a on ju je nastavio voditi pod pritiskom Marseilleovog igrača uz aut-liniju sve dok sudac nije prekinuo njegovo igranje i pokazao mu žuti karton.