Strašna ozljeda Evertonova kapetana: Cijeli stadion nekoliko minuta bio u šoku

Nogometaši Leicestera i Evertona odigrali su neodlučeno 2:2 u susretu 32. kola engleske Premier lige.

Lisice‘ su povele pogotkom Calverta-Lewina iz kaznenog udarca u 15. minuti, ali uslijedio je preokret domaćina. Soyuncu je pogodio u 22. za poravnanje, dok je preokrenuo Vardy pogotkom u 33. minuti.

Događaj koji je obilježio susret je teška ozljeda kapetana Evertona Seamusa Colemana u zadnjim sekundama prvog dijela. Colemanu se noga potpuno iskrivila nakon jednog duela, odmah je nastao tajac na stadionu te su ga doktori iznijeli na nosilima.

Klikni OVDJE i pogledaj trenutak Colemanove ozljede.

U nastavku susreta domaćini su imali veliku šansu iz kaznenog udarca osigurati dva gola prednosti, ali Pickford je zaustavio pokušaj s 11 metara Maddisonu duboko u nadoknadi prvog poluvremena.

Maddisonov neiskorišteni penal kaznio je Iwobi pogotkom u 54. minuti za, pokazat će se, konačnih 2:2. Nakon ovog remija nastavlja se žestoka borba za opstanak.

Leicester je na 16. poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok je Everton 19. sa samo bodom manje. Posljednji je Southampton sa 24 boda.