Stravična ozljeda Wolverhamptonovog golmana, pomoć mu se ukazivala 10 minuta

Liverpool je slavio u gostima kod Wolverhamptona s minimalnih 1:0 u sklopu 28. kola engleske Premier lige. Nažalost, utakmicu je obilježila vrlo teška ozljeda golmana Wolvesa Rui Patricija.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u drugoj minuti sudačke nadoknade. Diogo Jota primio je loptu u kaznenom prostoru Wolvesa i snažnim udarcem matirao Patricija za vodstvo Liverpoola 1:0.

Taj gol Portugalca ispostavio se ključnim jer u nastavku nije bilo golova i Jota je tako presudio svom bivšem klubu iz kojeg je pred početak ove sezone stigao na Anfield.

Nažalost, u finišu utakmice golman Wolvesa Rui Patricio doživio je tešku ozljedu nakon sudara sa suigračem. Pomoć mu se ukazivala desetak minuta, morali su mu dati i kisik, a nakon što mu je fiksiran vrat, na nosilima je prebačen u bolnicu.