SVE JE IZNENADIO: Allegri nakon trijumfa u Švedskoj posebno istaknuo jednog igrača Juventusa

Nogometaši Juventusa su u prvom kolu Lige prvaka slavili kod Malmöa rezultatom 3:0.

U 23. minuti pogodio je Alex Sandro, a do kraja prvog poluvremena postavljen je konačni rezultat. Paulo Dybala zabio je iz kaznenog udarca u 45. minuti, a Alvaro Morata bio je strijelac u prvoj minuti nadoknade prvog dijela.

Za ‘Staru damu‘ je to bila prva pobjeda ove sezone. U Serie A torinski je velikan startao s remijem i dva poraza. Nakon susreta trener Max Allegri posebno je istaknuo svog veznjaka Adriena Rabiota koji je ugodno iznenadio sve.

Rabiot ima fantastičan mozak. Ni on sam ne zna koje kvalitete posjeduje. Kad se zatrči, odnese vas. Tehnički je također bio odličan“, kazao je Allegri o francuskom nogometašu.

Rabiot je u Juventusu od ljeta 2019. kada je stigao kao slobodan igrač nakon isteka ugovora s Paris Saint-Germainom.