Sve je lako sa nevjerovatnim Lucasom Paquetom! West Ham u Londonu zadao bolan udarac Manchester Unitedu

Nogometaši Manchester Uniteda su u utakmici 18. kola engleskog Premiershipa gostovali ekipi West Hama u Londonu, a domaćin je na kraju slavio sa uvjerljivih 2:0.

Izabranici Davida Moyesa odigrali su zaista fantastičnu utakmicu, dok smo oba pogotka mogli vidjeti u drugom poluvremenu. Preciznije, u posljednjih 20-ak minuta drugog dijela igre.

Zvijezda dana za popularne ‘Čekićare’ ponovo je bio Lucas Paqueta koji je asistirao za oba pogotka West Hama. Naime, prvo je Brazilac upisao nevjerovatnu asistenciju za Bowena u 72. minutu, te Englezu nije bilo teško da loptu sprovede u mrežu.

Već nakon šest minuta uslijedio je novi pogodak domaće momčadi za konačnih 2:0. Paqueta šalje jednu sjajnu loptu prema Mohammedu Kudusu, da bi se reprezentativac Gane savršeno snašao i pogodio mrežu gola na kojem je stajao Onana.

West Ham trenutno zastupa odličnu šestu poziciju Premiershipa sa 30 osvojenih bodova. S druge strane, Manchester United je osmi sa 28 bodova na svom kontu.