Svi ga zovu ‘novim Modrićem’! Arda Guler je večeras uradio ono što Luka vjerojatno nikada ne bi?

Veliki turski talent Arda Guler večeras je za Real Madrid odigrao nešto više od 10 minuta u duelu protiv Girone, ali je i to bilo dovoljno da dobije dosta negativnih komentara.

Naime, Real je ove noći “pregazio” glavnog konkurenta za titulu u Španiji rezultatom 4:0, dok je Guler na teren ušao u 77. minutu susreta kada je sve bilo riješeno umjesto sjajnog Viniciusa.

Mladi veznjak i igrač u kojeg navijači, ali i čelnici ‘Kraljevskog kluba’ polažu velike nade uspio je u 89. minutu izboriti penal za svoju ekipu. No, “sporan” je način na koji je to uradio.

Driblao je Turčin i ušao u kazneni prostor Girone, te se jasno vidjelo da traži i najmanji kontakt protivnika kako bi pao. Sudac Munuera imao je blag kriterij i dosudio je penal.

Ostaje dojam da ovakvo što doista nije bilo potrebno bivšem članu Fenerbahčea pri rezultatu od nedostižnih 4:0. Iako ga mnogi smatraju “novim Modrićem”, također ostaje utisak i da bi teško ikada ovu stvar uradio i legendarni Luka.