TAKO SE TO RADI! Navijači pripremili doček srebrnim Kaubojima

Hrvatski rukometaši koji su na Europskom prvenstvu osvojili drugo mjesto vratili su se u Zagreb nešto iza 1 sat nakon ponoći, a dočekali su ih mnogobrojni navijači.

Iako su ‘Kauboji’ sletjeli u sitnim noćnim satima, u zagrebačkoj zračnoj luci sve je bilo krcato brojnim navijačima koji su pjesmom dočekali svoje heroje.

Izabranici Line Červara dočekani su velikim aplauzom uz pjesmu “Poljubi zemlju po kojoj hodaš“, a Duvnjak i ekipa sa zadovoljstvom su pozirali za svaku fotografiju koju su od njih tražili vjerni navijači.

Hrvatska je osvojila srebrnu medalju na Europskom prvenstvu nakon što je u finalu izgubila od Španjolske s 22:20. To je najveći rezultat hrvatskih rukometaša u posljednjih deset godina.