TAKO TO RADI MAJSTOR: Guardiola otkrio što je kazao svojim igračima nakon što je Crvena zvezda povela 1:0

Aktualni prvak Europe Manchester City je u obranu naslova krenuo domaćom 3:1 pobjedom protiv Crvene zvezde.

Prvak Srbije se kompletno prvo poluvrijeme svim silama branio, a ‘Građani‘ su u prvih 45 minuta uputili čak 22 pokušaja prema golu Zvezde.

Međutim, Zvezda je prva zabila. Bukari je “zaledio” Etihad u 45 minuti, ali nije dugo trebalo Cityju da preokrene rezultat u nastavku i onemogući senzaciju.

Nakon susreta menadžer Cityja Pep Guardiola je kazao da je zadovoljan igrom svoje momčadi.

Igrali smo vrlo dobro, ali nas golovi nisu htjeli. Međutim, bili smo konstantni i na kraju smo potpuno zasluženo slavili”, izjavio je Guardiola za TNT pa nastavio:

Na predahu se nisam previše brinuo što gubimo 1:0. Momcima sam kazao da ne možemo reći da igramo loše. Poručioo sam im da se smire, da zaborave na rezultat i da ćemo se vratiti. To se na kraju i dogodilo.

U ranijem terminu u ovoj skupini nogometaši RB Leipziga su na gostovanju pobijedili ekipu Young Boysa rezultatom 3:1.