Teniski rezultat na Etihadu! City na krilima Haalanda i Fodena ‘razmontirao’ United

Nogometaši Manchester Cityja razmontirali su Manchester United u velikom gradskom derbiju rezultatom 6:3 i tako ostvarili veliku pobjedu u susretu 9. kola Premier lige.

Guardiolina ekipa je na fenomenalan način otvorila susret i već u osmoj minuti preko Fodena povela 1:0, a onda je od 34. do 37. minute postigla još dva pogotka i to preko čudesnog Haalanda.

Katastrofu ‘Crvenih vragova‘ u prvom dijelu potpisao je Foden svojim drugim pogotkom, za ‘Građane‘ četvrtim.

Uspio je United smanjiti rezultat u 56. minuti pogotkom Antonyja, ali samo osam minuta nakon toga Haaland je kompletirao hat-trick i zabio peti gol za City.

Da Haaland ne bude prva zvijezda susreta pobrinuo se Foden u 73. minuti kada je zabio za 6:1 i tako također kompletirao hat-trick.

Za 6:2 pogodio je Martial u 84. minuti, a u 90. minuti isti igrač je iz kaznenog udarca uspio ublažiti poraz svoje ekipe i postaviti konačnih 6:3.

City se ovom pobjedom vratio na drugo mjesto Premier lige s bodom manje od Arsenala, dok je United ostao šesti sa 12 osvojenih bodova.