TEŠKI PROVOKATOR: Griezmann potezom nakon madridskog derbija razjario navijače Reala

U madridskom derbiju Real i Atletico su na Santiago Bernabeu remizirali 1:1 nakon što su gosti izjednačili u 93. minuti susreta.

Real je poveo pogotkom Brahima u 20. minuti, a Atletico je uspio poravnati u samoj završnici utakmice. Savić je poslao jednu dugačku loptu, Depay ju je prebacio do Llorentea koji je glavom kraj zbunjene Realove zadnje linije pogodio za 1:1.

Griezmann je odmah po završetku susreta uzeo mobitel u ruke i na društvenoj mreži X je ostavio kratku i jasnu poruku sa emotikonima koji umiru od smijeha.

Dakako, na taj se način naslađivao pred navijačima Reala koje je toliko isprovocirao da je dobio gomilu bijesnih poruka pristalica Reala.