Teško da je moglo gore: Zvijezda PSG-a žrtva “mesarskog” starta nogometaša Lensa koji je odmah zaradio isključenje

Nogometaši PSG-a i Lensa večeras igraju derbi susret 31. kola francuske Ligue 1, a ova utakmica posebno je obilježena “mesarskim” startom u 19. minutu.

PSG ima šest bodova više u odnosu na Lens i ima priliku da već večeras u 31. kolu prvenstva na neki način definitivno riješi pitanje titule, što će čini se i biti slučaj, obzirom da je 3:1 trenutno.

Lens je tražio barem bod na ovom susretu, obzirom da od pomenutog 19. minuta ništa više i nije mogao očekivati. Abdul Samed je tada dobio direktan crveni karton.

Veznjak gostujućeg tima bio je izuzetno neoprezan, pa je napravio užasan prekršaj nad Achrafom Hakimijem, kojem se neko vrijeme ukazivala pomoć.

Njemu je Abdul Samed otvorenim džonom išao na članak i mogao je da izazove mnogo težu povredu zvijezdi domaćih, ali se svom srećom to nije dogodilo.