Teže od očekivanog! Juventus na mišiće izvukao pobjedu protiv Spezije

Nogometaši Juventusa pobijedili su ekipu Spezije u susretu 28. kola Serie A, a navijači torinskog velikana nakon današnja tri boda opet imaju razlog da se nadaju borbi za Scudetto.

Bianconeri‘ su u prednost došli u 21. minuti kada je Morata zabio za 1:0, a on je dodavanje Locatellija uspio pretvoriti u gol. Mogao je Cuadrado u prvom dijeli zabiti još jedan gol za Juve, ali mu je golman gostiju zaustavio udarac. To je na kraju bilo sve u prvom dijelu.

Spezia je imala vrlo dobru priliku u 51. minuti preko Agudela, ali je Szczesny zaustavio taj pokušaj, a gosti su se ponadali da mogu doći do izjednačenja u 84. minuti kada su tražili penal, ali ni nakon VAR intervencije sudac nije promijenio odluku.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Juventus je osvojio iznimno važna tri boda.

Juventus je trenutno na četvrtoj poziciji sa 53 osvojena boda, pet manje od vodećeg Intera koji ima susret više. Spezia je ostala na 16. poziciji sa 26 osvojenih bodova.