TOTALNA EKSTAZA NA OLD TRAFFORDU: Ronaldo zabio za United u povratničkoj utakmici!

Čudesan povratak Cristiana Ronalda u Manchester United. Povratnik iz Juventusa u posljednjoj je minuti prvog poluvremena zabio za vodstvo Uniteda (1:0) protiv Newcastlea.

Nije ga bilo 12 godina, a trebalo mu je samo 45 minuta da se upiše u strijelce i postigne svoj 119. pogodak u Unitedovom dresu u 293. nastupu u utakmici četvrtog kola Premier lige protiv Newcastlea na Old Traffordu.

Bio je to pogodak za vodstvo Uniteda 1:0, a kad je zatresao mrežu, stadion je eksplodirao!

Old Traffordom je krenulo skandiranje: “Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo“, kao da nikad nije ni otišao…

Ronaldov prvi gol od povratka u United pogledajte OVDJE.

Nakon prvog pogotka, u 60. minuti Ronaldo je postigao i drugi pogodak i tako na blistav način započeo novu avanturu na Teatru snova.

Ronaldov drugi gol od povratka United pogledajte OVDJE.