Totalni debakl Reala u La Ligi, Castellanos ispisao povijest i postigao četiri gola

Real Madrid poražen je od Girone u 31. kolu La Lige 4:2. Sva četiri gola za domaćine postigao je Valentin Castellanos, napadač koji je do ovog susreta u La Ligi postigao sedam golova.

Gosti su krenuli žustro u susret, igrali su izabranici Carla Ancelottija visoki presing. Međutim, Girona je koristila svoje šanse.

Castellanos je prvo u 12. minuti ostao sam i poentirao glavom, a onda je u 24. minuti pobjegao večeras katastrofalnom Militau i pogodio za 2:0. Vinicius je u 34. minuti smanjio prednost Girone na 2:1.

Castellanos je u nastavku uspio zabiti još dva gola. Prvi odmah na početku nastavka, u 46. minuti, a nakon toga i u 62., još jednom glavom, za pitanje pobjednika. Zadnja linija Reala odigrala je katastrofalnu utakmicu, Castellanos je kod svakog pogotka ostao nečuvan.

Vazquez je postigao u 85. minuti počasni gol za Real. Castellanos je tako postao jedini igrač u 21. stoljeću koji je Realu u La Ligi postigao četiri gola u jednom susretu.

Real je ovim porazom ostao na 11 bodova minusa za Barcelonom, koja ima susret manje, dok je Girona skočila na devetu poziciju.