Totalni fijasko BiH protiv Portugala: Komentator poručio gledateljima da gledaju nešto drugo

Nogometaši Bosne i Hercegovine su u Zenici ugostili reprezentaciju Portugala u kvalifikacijama za EURO 2024. i doživjeli težak poraz od 5:0.

Sve je bilo riješeno već nakon prvog poluvremena jer je Portugal sve svoje golove na večerašnjem susretu postigao u prvih 45 minuta.

Dva pogotka postigao je Cristiano Ronaldo, a po jedan Bruno Fernandes, Joao Cancelo i Joao Felix.

Koliko je BiH bila inferiorna u ovom dvoboju, najbolje govori reakcija komentator BHT-a koji je za vrijeme prijenosa, na samom početku prvog poluvremena, zamolio gledatelje da bolje gledaju nešto drugo.

Podsjetimo, BiH je ostala bez izgleda za plasman na EURO 2024. kroz kvalifikacijsku grupu, ali još uvijek ima izglede kroz doigravanje koje je osigurala preko Lige nacija.

Portugal je i matematički potvrdio plasman na EURO još ranije, a u Zenici je viskom pobjedom osigurao i prvo mjesto u grupi.