Totalni kaos na susretu Utaha i Indiane, Clippersi nastavili pobjednički niz

Košarkaši Utah Jazza izgubili su pred svojim navijačima od Indiana Pacersa rezultatom 100:111 upisavši prvi poraz na svom parketu.

Susret je obilježio incident četiri minute prije kraja nakon koje su isključeni domaći košarkaši Rudy Gobert, Donovan Mitchell i Joe Ingles, te Myles Turner s druge strane.

Do tučnjave je došlo kada je Turner u skoku gurnuo Goberta, a Francuz ga u padu povukao za dres oborivši ga na parket. Došlo je do naguravanja, a reagirali su i ostali kako bi ih razdvojili.

Goste je do velike pobjede vukao Malcom Brogdon sa 30 koševa i devet skokova. Kod Jazzera najefikasniji je bio Donovan Mitchell sa 26 koševa. Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je za 31 minutu ubacio osam koševa.

Hrvatski centar Ivica Zubac upisao je treći double-double ove sezone. U pobjedi Los Angeles Clippersa protiv Miami Heata rezultatom 112:109, Zubac je za 29 minuta ubacio 18 koševa uz 11 skokova.

Bila je to sedma pobjeda Clippersa ove sezone pri čemu šesta zaredom. Paul George je predvodio Clipperse sa 27 koševa. Kod Miamija Bam Adebayo ubacio je 30 koševa uz 11 skokova.

Sinoć je odigran i susret između Philadelphia 76ersa i Toronto Raptorsa, a slavili su gosti rezultatom 115:109.

Ključni igrač susreta bio je Fred Van Vleet koji je za Raptorse ubacio 32 koša, šest skokova i sedam asistencija. Kod Sixersa, za koje nisu igrali zvijezde Joel Embiid i Ben Simmons, bio je najefikasniji Tyresea Maxey sa 33 koša.