Totalni potop Bilićevog West Bromwicha: Crystal Palace im utrpao pet komada

Nogometaši West Bromwich Albiona upisali su težak poraz u 11. kolu engleske Premier lige. Na njihovom terenu Crystal Palace ih je “razbio” sa 5:1

Momčad hrvatsko trenera Slavena Bilića doživjela je pravu katastrofu od tima koji vodi legendarni Roy Hodgson. WBA su uvjerljivog poraza koštali autogol i crveni karton još u prvom poluvremenu.

Već u 8. minuti defenzivac domaćih Furlong je zatresao vlastitu mrežu, a u 30. minuti izjednačio je Gallagher. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 34. minuti kada je “pocrvenio” Pereira zbog udaranja Van Aanholta i to nakon intervencije VAR-a.

S nogometašem manje WBA se totalno raspao, a u nastavku su gostima veliku pobjedu donijeli Zaha (55, 69) i Benteke (60, 83).

WBA je sada na predzadnjem 19. mjestu sa šest bodova, dok je Crystal Palace skočio na 11. mjesto sa 16 bodova.