Tottenham iskoristio poklone sramežljivog Dinama, Roma jednom nogom u četvrtini finala Europa lige

Hrvatski predstavnik u Europa ligi Dinamo Zagreb poražen je u prvoj utakmici osmine finala.

Dinamo je stigao na megdan velikom Tottenhamu, koji je ruku na srce slavio isključivo zahvaljujući poklonima gostiju.

Prvo je u 25. Harry Kane sretno pogodio mrežu Livakovića, da bi u 70. Teophile napravio kardinalnu grešku.

Nakon jednog centaršuta 31-godišnjak je pravo na nogu Kanea poslao loptu, a Englezu nije bilo teško da dođe do svog drugog gola na utakmici.

Roma je također jednom nogom u četvrtini finala Europa lige. ‘Vučica’ je na svom stadionu savladala Shakhtar 3:0.

Pellegrini je zatresao mrežu u 23. minuti, a trijumf su potvrdili El-Shaarawy i Mancini u periodu između 73. do 77. minute.

Arsenal je slavio na gostovanju kod Olympiakosa sa 3:1, dok je sjajna Granada sa 2:0 bila bolja od Moldea.