Toulouse šokantno poveo, ali PSG pokazao moć i preko Hakimija i Messija režirao veliki preokret

Nogometaši Paris-Saint Germaina savladali su u okviru 22. kola francuske Ligue 1 momčad Toulousa rezultatom 2:1.

Nije dobro počelo po skopocjene Parižane budući da je van den Boomen u 20. minuti spektakularno nadmudrio Donnarummu i doveo Toulouse u vodstvo.

Ipak, nakon promljenog gola PSG je zaigrao još konkretnije i stigao do izjednačenja već u 38. minuti kada dodavanje Solera u gol pretvara Hakimi.

Konačan rezultat postavio je Messi sjajnim udarcem nakon dodavanja Hakimija kojim je došao do 10 gola u prvenstvu.

PSG se nakon ove pobjede odvojio na osam bodova od Marseillea koji ima utakmicu manje na drugoj poziciji.

S druge strane, Toulouse je na 12. poziciji sa 29 bodova, a ovo je za momčad bio deveti poraz u Ligue 1 ove sezone.