Treće pretkolo Lige prvaka: Zvezda nije dozvolila ni promil iznenađenja, Pyunik se u Armeniju vraća sa pet golova zaostatka

Nogometaši Crvene zvezde pobijedili su večeras na Marakani u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka momčad Pyunika rezultatom 5:0.

Zvezda nije dozvolila ni promil iznenađenja i hrabro juriša ka novoj grupnoj fazi elitnog takmičenja.

Nakon pola sata igre, Bukari je doveo svoj tim u vodstvo, a asistenciju je upisao Ivanić.

Samo četiri minute kasnije Pešić je sjajno proigrao Kangwu koji udvostručuje prednost Zvezde.

Minut prije odlaska na odmor novi pogodak postiže Bukari, a hat-trick je sjajni nogometaš kompletirao u 70. minuti.

Mitrović je osam minuta kasnije postavio konačnih 5:0, a vrijedi napomenuti da je Rodić zaradio isključenje u samom finišu susreta.

Revanš susret Pyunika i Zvezde na programu je u utorak u Armeniji.