TRPA I NE STAJE! Čudesni Leo Messi pomiče granice, ovakav gol viđa se svake ‘prijestupne’

Nogometaši Inter Miamija su u polufinalu Leagues Cupa pobijedili Philadelphia Union 4:1 i plasirali se u finale tog turnira u kojem će odmjeriti snage s Nashvilleom.

Inter je sve dileme oko pobjednika riješio već do 20. minute kad je vodio 2:0 golovima Martineza i Messija, do odlaska na odmor je Jordi Alba povisio na 3:0, a do kraja susreta je za Union pogodio Bedoya, a potvrdu velike pobjede Intera potvrdio je Ruiz u 84. minuti.

Prvo ime utakmice ponovno je bio Leo Messi koji je u 20. minuti postigao fenomenalan pogodak, već deveti u šestom nastupu za novi klub. Messi je primio loptu na nekih 40-ak metara do protivničkog gola, riješio se jednog čuvara i onda rijetko preciznim udarcem matirao golmana za 2:0.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MESSIJEV MAJSTORSKI POGODAK.

Messi je tako nastavio čudesnu seriju od dolaska u MLS koji je potpuno odlijepio za njim. U šest nastupa postigao je spomenutih devet pogodaka, a dodao je i jednu asistenciju.

Prema nekim analitičarima Inter je sad jedan od najvećih favorita za osvajanje naslova prvaka, a prije Messijeva dolaska bio je na začelju.