Tsitsipas izborio treće kolo US Opena, publika ga izviždala zbog zadržavanja u toaletu

Grk Stefanos Tsitsipas (ATP – 3.) plasirao se u treće kolo US Opena nakon pobjede protiv Francuza Adriana Mannarina (44. ATP) rezultatom 6:3, 6:4, 6:7, 6:0.

Tsitsipas je lakoćom osvojio prva dva seta te mu je po break bio dovoljan da nakon samo 70 minuta igre povede sa 2:0.

Premda je u trećem setu tri puta imao 0:30 na servis Mannarina, Tsitsipas nije uspio slomiti ‘žilavog’ Francuza te je izgubio set nakon odigranog tie-breaka.

Tada je Grk odlazi u toalet gdje se zadržao osam minuta zbog čega je publika negodovala i zviždala mu kada se vratio na teren.

No, Tsitsipasa to nije omelo pa je već u drugom gemu četvrtog seta napravio break i brzo je došao do vodstva 3:0.

Do kraja je dominantno završio meč i tako prošao u treće kolo US Opena gdje će odmjeriti snage s mladim Španjolcem Carlosom Alcarazom (ATP – 55.).