Turski prvak zakucao Zvezdu na dno, Ronaldov prvi gol sezone u slavlju Uniteda, debakl Lazija

Odigrano je prvih osam utakmica večerašnjeg programa drugog kola grupne faze Europske lige, a zanimljiv susret odigran je u Turskoj gdje je Trabzonspor sa 2:1 pobijedio Crvenu zvezdu.

Turski prvak je bez većih problema nanio poraz srpskog prvaku i tako ga zakucao za dno grupe H gdje je bez osvojenog boda.

U 16. minuti je Hamšik zabio za vodstvo domaćina, a na 2:0 je povisio Trezeguet pogotkom u 68. minuti. Do kraja je Nikolić pogotkom u 89. minuti uspio ublažiti poraz Zvezde.

Do prvih bodova ove sezone u Europskoj ligi stigao je Manchester United. ‘Crveni vragovi‘ su sa 2:0 slavili u gostima kod Sheriffa iz Tiraspola.

Sancho je u 17. minuti pogodio za 1:0, da bi važan trenutak za navijače Uniteda vidjeli u 39. minuti. Tada je Cristiano Ronaldo iz penala zabio svoj prvi gol ove sezone u svim natjecanjima.

Od ostalih rezultata ističe se visoka pobjeda danskog Midtjyllanda koji je deklasirao Lazio sa 5:1. Iznenađenje su napravili i nogometaši Ferencvaroša koji su s minimalnih 1:0 pobijedili Monaco u gostima.