U grotlu napuljskog stadiona ostao bez mobitela: Navijači mu na rijetko viđen uskočili u pomoć

Napoli je u nedjelju pobijedio Veronu rezultatom 2:1 u 23. kolu Serie A, a na tribinama stadiona Diego Armando Maradona odigrala se rijetko viđena scena.

Gosti su poveli u 72. minuti pogotkom Coppole. To je očito probudilo domaćina, a u 79. je Dawidowicz autogolom izjednačio rezultat. Veliki preokret i pobjedu Napoliju donio je Kvaratskhelia u 87. minuti.

Susret je obilježio jedan zanimljiv detalj s tribina stadiona Diego Armando Maradona. Navijaču Napolija ispao je mobitel iz ruku dok je slavio pobjednički pogodak i pao je u donji sektor tribine.

Za očekivati je da bi velikoj većini ovakvih situacija ili ostao bez njega ili bi ga našao smrskanog, ali ovog je puta imao sreće jer su ispod njega sjedili ljudi spremni na pomoć.

Uz malo ljepljive trake i plastične čaše problem je riješen, a OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.