U Italiji ništa novo: Napoli otišao na gostovanje u Torino i napunio mrežu protivnika do samog kraja

Nogometaši Napolija su u utakmici 27. kola italijanske Serie A gostovali kod ekipe Torina, te na kraju ubjedljivo slavili rezultatom od visokih 4:0.

Gostima nije trebalo puno vremena da “otvore paljbu”. Nevjerovatnih Osimhen već u devetom minutu trese mrežu Torina glavom, da bi u 35. minutu Kvaratskhelija pogodio sa bijele tačke za 2:0 i tada je sve bilo itekako poznato.

Nakon samo šest minuta igre u drugom poluvremenu, Nigerijac postiže svoj drugi pogodak za 3:0, dok je konačnih 4:0 postavio Ndombele u 68. minutu susreta.

Torino je bitku izgubio bez “ispaljenog metka” danas protiv ozbiljno raspoloženih Napolitanaca koji furiozno jurišaju ka tituli i po mnogima su oni već odavno “osvojili” Scudetto za ovu sezonu.

Naravno, Napoli je definitivni lider Serie A sa čak 71 osvojenim bodom i po kvaliteti su daleko od svih ostalih rivala. S druge strane, Torino je 11. sa 37 bodova koliko imaju Bologna i Fiorentina također.