U stilu najvećih majstora ove igre! Dijete Dinama danas izvelo potez o kojem će se pričati još dugo

U utakmici 20. kola turske Super Lige sastali su se Antalyaspor i Trabzonspor, a konačni rezultat glasio je 1:1, dok je potez dana izveo hrvatski nogometaš.

Krenut ćemo od samog početka. Trabzonspor dolazi do vodstva već u drugom minutu nakon pogotka Fountasa. Jezehkel je 10-ak minuta kasnije uspio pogoditi stativu, da bi u 36. minutu stigao novi šok za domaćina.

Guray Vural je bio taj koji je šutirao poslije zaista lijepe akcije domaćeg tima. Golman je već bio savladan, ali se onda ukazao nevjerovatni hrvatski internacionalac, Filip Benković.

Dijete zagrebačkog Dinama i nogometaš koji je jednom nosio dres popularnih ‘Vatrenih’, beskompromisno se bacio na gol liniju i nogom zaustavio šut protivika, te je sve izgledalo fenomenalno.

Međutim, domaća momčad je na kraju ipak stigla do poravnanja. U 68. minutu je strijelac bio čovjek koji je pogodio stativu u 11., Sagiv Jehezkel.