UNATOČ SVEMU, NIJE ZABIO GOL: Jedan Ronaldov potez najbolje pokazuje kakva mu je “konkurencija” u novoj ligi

Cristiano Ronaldo neće baš po dobrom pamtiti svoj debi za saudijski Al Nassr. Iako je njegov klub upisao minimalnu pobjedu, Portugalac se i ne može pohvaliti sjajnom igrom.

Al Nassr je Al Ettifaq pobijedio s minimalnih 1:0. Pogodak odluke udarcem glavom u 31. minuti postigao je Anderson Talisca nakon što je prethodno Cristiano Ronaldo bio prekratak.

Sasvim očekivano Portugalac je bio taj oko kojeg se okretala glavna riječ u napadima Al Nassra, a zanimljivo da je odmah u prvom nastupu dobio i kapetansku traku.

Bez obzira na to što ima 37 godina očekivanja od Ronalda su ogromna i očekuje se da u ne toliko konkurentnoj ligi sruši brojne rekorde.

Naime, Portugalac je jednim “lažnjakom” koji nije bio ni blizu brz kao u njegovim najboljim danima naprosto srušio svog protivnika na travnjak.

U nastavku akcije je i šutirao, ali nije uspio zabiti gol pa je tako nakon prvog susreta ostao bez golgeterskog učinka što je poznavajući njegovu “glad” za golovima razočaravajuća vijest.

Klikni OVDJE i pogledaj Ronaldov ‘lažnjak’.

Razumljivo je da će Ronaldu trebati još neko razdoblje adaptacije na novu ligu i suigrače te je za očekivati da će na kraju proraditi i opravdati basnoslovna primanja od 200 milijuna eura po sezoni.