URNEBESNO: Messi pokušao akrobatski postići pogodak, pa se obrukao za sva vremena!

Barcelona je uz dosta muke slavila u susretu 17. kola La Lige u gostima kod fenjeraša Huesce s minimalnih 1:0. Jedini gol za Katalonce zabio je De Jong u 26. minuti.

Gosti su na El Alcoraz stadionu imali nekoliko sjajnih prilika, ali prije svih mladi Pedri nije uspio postići pogodak iz izglednih pozicija.

Lionel Messi također je imao jednu odličnu šansu u 10. minuti nakon koje se propisno obrukao.

Naime, Argentinac je dočekao loptu na drugoj stativi i isprobao akrobatski udarac koji je završio katastrofalno, vjerovatno po prvi put u njegovoj veličanstvenoj karijeri.

Nije dugo trebalo da se snimka proširi društvenim mrežama čiji su korisnici bili nemilosrdni prema legendi Barcelone.