Utakmica koja je bila derbi ‘samo na papiru’: PSG rešetao mrežu Lillea i upisao nova tri boda

PSG je nastavio demonstrirati superiornost nad protivnicima, a večerašnja žrtva bio je Lille koji je savladan sa visokih 7:1.

Parižani su već nakon osam sekundi stigli do prvog pogotka. Messi je sjajno uposlio Mbappea koji pogađa mrežu Lillea za vodstvo od 1:0. Nakon niza propuštenih prilika stiže novi pogodak za ‘Svece’ u 28. minutu. Ovog puta u strijelce se upisao Messi.

Do kraja prvog poluvremena za prvaka Francuske pogađali su još Neymar i Hakimi. Na odmor se otišlo rezultatom 4:0 i meč je već bio “završen”.

Na samom startu drugih 45 minuta Neymar ponovo zabija na asistenciju Hakimija, dok dvije minute poslije utješni pogodak za Lille postiže Bamba. Do kraja susreta Mbappe je kompletirao hattrick nakon Neymarovih asistencija.

Susret je završen rezultatom 7:1, a ovo je bila četvrta uzastopna ligaška utakmica PSG-a na kojoj je ovaj tim postigao najmanje pet pogodaka.