UVJERLJIVA POBJEDA: Juventus na Ronaldov pogon razbio Udinese

Aktualni talijanski prvak Juventus rutinski je pobijedio Udinese sa 4:1 u dvoboju 15. kola Serie A.

Bianconeri‘ su poveli pogotkom Cristiana Ronalda u 31. minuti, a u prvom su dijelu do pogotka mrežu zatresli i gosti, ali je De Paulov pogodak u 10. minuti poništen zbog igranja rukom.

Raspoloženi Ronaldo bio je u ulozi asistenta kod drugog pogotka Juventusa (Chiesa 49′), a onda je još jednom bio strijelac u 70., da bi Dybala u sudačkoj nadoknadi minuti završio dvoboj četvrtim pogotkom Juventusa.

Dodajmo kako je i domaćima poništen pogodak, u 52. minuti koji je zabio Ramsey, također zbog igranja rukom. U 90. minuti počasni je pogodak za goste zabio Zeegelaar.

Juventus je sada na petoj poziciji sa 27 osvojenih bodova, čak deset manje od lidera Milana.