UŽARENE GLAVE: Totalni kaos nakon velikog derbija u polufinalu Kupa Italije

Juventus i Inter remizirali su 1:1 u prvom polufinalnom susretu Kupa Italije, a nakon utakmice uslijedio je pravi kaos.

Juve je poveo golom Juana Cuadrada u 83. minuti i kad se činilo da će na uzvrat u Milano donijeti minimalnu prednost primio je gol za poravnanje.

Interu je dosuđen kazneni udarac u petoj minutu sudačke nadoknade, a siguran je bio Romelu Lukaku. Uzvrat je na rasporedu 26. aprila, a domaćin će biti Inter.

Nakon gola Lukaku pokazana su tri crvena kartona. Prvo je već kažnjeni Lukaku zbog proslave zaradio drugi žuti karton, a onda su u 97. minuti isključeni i Cuadrado i Samir Handanovič.

Iskusnog slovenskog čuvara mreže suigrači su morali obuzdavati da fizički ne napadne Juveovog strijelca.