Važna pobjednika ‘Topnika’: Arsenal u uzbudljivoj utakmici kao gost srušio Watford

Nogometaši Arsenala pobijedili su u gostima momčad Watforda rezultatom 3:1 u 28. kolu engleske Premier lige.

Topnici‘ su odigrali sjajnu utakmicu, a sve je počelo pogotkom Odegaarda koji je u petoj minuti iskoristio dodavanje Sake za 0:1.

Međutim, Watford je ubrzo uzvratio i to majstorijom Chucha koji je nakon asistencije Kika “makazicama” matirao Ramsdalea za 1:1.

Arsenal je do nove prednosti došao u 30. minuti i to nakon prelijepog duplog pasa, Lacazette je petom proigrao Saku koji je poslao loptu pod prečku za 1:2.

Sve dileme oko pitanja pobjednika riješio je Martinelli u 52. minuti efektnim pogotkom s ruba kaznenog prostora, nakon prelijepe akcije i nove asistencije Lacazettea.

Watford je uspio vratiti nadu u 87. minuti, kada je Moussa Sissoko pogodio za 2:3, nakon što se sjajno snašao u kaznenom prostoru Arsenala.

Londonski sastav je uspio sačuvati prednost i sada je na četvrtoj poziciji Premier lige sa 48 osvojenih bodova. Ono što je puno važnije, Manchester United ima bod manje i čak dva susreta više, a West Ham ima tri manje i čak tri susreta više.

Arsenal definitivno drži sve konce u svojim rukama, što se ne može reći za Watford koji je korak bliže ispadanju iz elitnog ranga.