Velika šteta: Vlahović postigao jedan od najljepših golova u karijeri, a onda dobio poziv zbog kojeg mu se slošilo

Juventus i Bologna večeras su odigrali svoju utakmicu drugog kola italijanse Serie A, a konačan rezultat na semaforu u Torinu glasio je 1:1.

Juventus je prethodno oduševio na startu nove sezone u domaćem prvenstvu, obzirom da su prošlog vikenda u gostima ubjedljivo slavili protiv Udinesea sa 3:0.

Večeras mnogo slabija partija ‘Stare dame’, no čini se da je ove noći najveća pažnja publike bila usmjerena ka srbijanskom napadaču, sjajnom Dušanu Vlahoviću.

Naime, Vlahović je u 52. minutu na fenomenalan način zatresao mrežu Bologne za 1:1 i postigao vjerovatno jedan od najljepših pogodaka u dosadašnjoj karijeri.

No, nakon što je bivši as Fiorentine sve proslavio, stigao je poziv iz VAR sobe i pogodak je bio poništen zbog ofsajda u kojem se našao njegov suigrač, Adrien Rabiot.

Na kraju je Srbin uspio da 10-ak minuta prije kraja meča pogodi sjajno glavom za izjednačenje, ali svakako ostaje velika žal i šteta za pomenutu situaciju sa početka drugog dijela igre.