Veliki kiks Milana u borbi za trofej: Bh. nogometaš očitao dobru bukvicu ‘Rossonerima’

Momčad Milana je u okviru 26. kola talijanske Serie A napravila veliki kiks i remizirala sa Salernitanom (2:2).

Prvi pogodak viđen je već nakon šest minuta igre. Theo Hernandez je proslijedio loptu do Juniora Messiasa koji pogađa za vodstvo Milana.

Salernitana se vratila u 29. minutu fantastičnim makazicama Bonazzolija kojem je asistenciju uputio Milan Đurić.

Igrala se 72. minuta kada je Đurić glavom loptu ubacio u mrežu Milana za nevjerovatan preokret Salernitane.

Slavlje domaćih trajalo je svega pet minuta. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postiže sjajan pogodak sa nekih 25 metara udaljenosti. Konačan rezultat glasio je 2:2.

Ekipa Milana ostala je lider Serie A, iako je izgubila veoma važne bodove. Imaju 56 bodova, dok Inter ima 54 i dvije utakmice manje. Salernitana je na dnu tabele sa 14 osvojenih bodova.