Veliko iznenađenje u Serie A: Sassuolo šokirao Inter usred Milana!

Nogometaši Sassuolo pobijedili su u Milanu u 26. kolu Serie A ekipu Intera 2:1 te su tako produbili krizu u kojoj se nalazi aktualni prvak Italije.

Šok za ‘Nerazzurre‘ uslijedio je već u osmoj minuti kada je Raspadori zabio za 0:1. Nisu se uspjeli domaći ni oporaviti kako treba, a gosti su udvostručili prednost. Traore je sjajno ubacio s lijeve strane, a Scamacca je još bolje reagirao i glavom zatresao mrežu Intera.

Domaći su u potpunosti kontrolirali posjed lopte te su stvorili veliki broj šansi, ali gotovo nevjerojatno je da pored tolikih pokušaja nisu uspjeli zabiti gol u prvom dijelu.

Trener Simone Inzaghi je na poluvremenu reagirao i u igru ubacio kapetana reprezentacije BiH Edina Džeku te Dumfriesa, ali mu ni to nije puno pomoglo.

Igralo se otvoreno u drugom dijelu te su obje momčadi mogle zabiti i po nekoliko golova. No, briljirali su golmani, a Inter unatoč tome što je imao 25 udaraca nije uspio zatresti mrežu protivnika.

Inter je ostao na drugoj poziciji Serie A s dva boda manje od prvoplasiranog Milana koji ima jedan susret više. S druge strane, Sassuolo je preskočio Empoli i sada drži 11. poziciju.