VIDEO| Brutalan sudar Milanovih igrača: Musacchio izgubio svijest!

Nogometaši Milana su u sklopu četvrtog kola skupine F gostovali u Sevilli kod Real Betisa. Susret je završio remijem 1:1.

Rossoneri su se spašavali od poraza nakon što je Lo Celso u 12. minuti doveo Betis u vodstvo. Najbolji igrač Milana ove sezone Suso je u 62. izjednačio i rezultat se do kraja više nije mijenjao.

Dvoboj je obilježila tragikomična scena koja se rijetko viđa na nogometnim terenima.

Igrala se 80. minuta susreta, veznjak Milana Kessie sjurio se na Meksikanca Guardada koji je trebao primiti loptu, ali ga je promašio i brutalno se zaletio u suigrača Musacchija!

Argentinski stoper je na nekoliko sekundi izgubio svijest i iznesen je na nosilima u 83. minuti te više nije ulazio u igru. Na svu sreću, prošao je bez ozbiljnih posljedica.