VIDEO| Di Maria magičnom ljevicom spasio PSG od poraza!

Napoli je bio nadomak senzacije na Parku Prinčeva, ali je domaći Paris Saint-Germain spasio Angel Di Maria magičnim udarcem u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ancelottijeva momčad odigrala je odličnu utakmicu protiv zvjezdanog PSG-a. Hrabri Napolitanci su poveli pogotkom Insignea u 29. minuti.

U nastavku je PSG uspio izjednačiti autogolom Maria Ruija u 56. minuti, ali neumorni Napoli ponovno je došao u vodstvo, a ovaj put strijelac je bio Mertens 77. minuti.

Na samom isteku sudačke nadoknade, kada su svi pomislili da je Napoli ostvario veliku pobjedu, ukazao se Angel Di Maria i sjajno pogodio gornji lijevi ugao Ospininog gola.

U drugom susretu ove skupine Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu s 4:0. Pogotke za Redse postigli su Firmino (20), Salah (45, 51 k.u.) i Mane (80).

Nakon tri odigrana kola vodeći je Liverpool sa šest bodova, drugi je Napoli bodom manje, treći je PSG s četiri, a posljednja Crvena zvezda s jednim bodom.