VIDEO| Eibar šokirao Real Madrid na samom početku!

U ovim trenucima nogometaši Real Madrida gostuju Eibaru u sklopu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Solarijeva momčad nakon prvog poluvremena iznenađujuće gubi s 1:0.

Real je na neugodno gostovanje došao uzdrman optužbom Football Leaksa, koji tvrdi da je kapetan kraljevskog kluba Sergio Ramos pao na doping testu nakon finala Lige prvaka 2017. godine protiv Juventusa. Iz Reala su odmah sve demantirali.

Eibar je prije reprezentativne pauze odigrao dvije vrlo dobre utakmice. Kod kuće je pobijedio Alaves 2:1, a u gostima uzeo bod Valladolidu (0:0). Ako je suditi prema prvom poluvremenu, baskijski klub je nastavio s dobrim igrama i u današnjem dvoboju s Realom.

Nakon prvog poluvremena Eibar vodi protiv Real Madrida s 1:0, a pogodak je postigao Gonzalo Escalante u 16. minuti susreta.