Mbappe spasio Francusku od blamaže, Španjolska uvjerljiva u Cardiffu!

Jučer su odigrane brojne prijateljske utakmice. Reprezentacija BiH je na gostovanju kod Turske odigrala bez pogodaka, Španjolci su s uvjerljivih 4:1 slavili kod Walesa, a Francuska se mučila kod kuće s Islandom (2:2).

Aktualni svjetski prvaci Francuzi jedva su izbjegli poraz od Islanda na domaćem terenu Guingampu. Islanđani su poveli u 30. minuti pogotkom Bjarnasona, a u 58. senzacionalno povećali vodstvo preko Arnasona.

Međutim, Francusku je od blamaže spasio autogol Eyjolfssona u 86. i pogodak Kyliana Mbappéa iz kaznenog udarca u 89. minuti susreta.

Španjolska je nastavila sa sjajnim igrama pod vodstvom Luisa Enriquea. Furija je bila nemilosrdna u Cardiffu pobijedivši Wales 4:1. Pogotke su postizali Paco (8, 19), Ramos (29) i Bartra (74), dok je za utješni pogodak za domaćine zabio Vokes u 89. minuti susreta.