VIRALNI HIT: Zabio je golčinu u stilu Roberta Carlosa, krenuo ljubiti dres pa ostao zabezeknut

Muhammed Gumuskaya, perspektivni 20-godišnji veznjak Fenerbahčea, proslavio se fantastičnim pogotkom za pobjedu (1:0) njegove ekipe nad HJK-om iz Helsinkija u prvom susretu play-offa Europske lige.

U 65. minuti, svega tri minute nakon što je ušao u igru, Gumuskaya se među dva protivnika izborio za loptu, prošao ih i onda sa 20-ak metara od gola iskosa s lijeve strane snažno šutirao ljevicom. Lopta se od prečke zabila u mrežu.

No, Gumuskayinu golčinu u stilu legendarnog Roberta Carlosa, koja mu je k tome prvi pogodak u profesionalnoj karijeri, zasjenila je njegova proslava pogotka kakav se gotovo sigurno postiže jednom u životu.

Otrčao je prema navijačima Fenerbahčea pokušavajući poljubiti klupski grb na dresu. No, Fenerbahčeov novi dres nema grb. Odnosno nema ga istaknutog na lijevoj strani, nego su deseci grbova isprintani na cijelom dresu i praktički su nevidljivi.

Zbog toga je mladi veznjak bezuspješno pokušavao pronaći grb i poljubiti ga, a snimka njegove proslave pogotka postala je viralni hit.