Vlahović riješio gradski derbi protiv Torina, Juventus se vratio na pobjedničke staze

Nogometaši Juventusa pobijedili su momčad Torina u okviru 10. kola italijanske Serije A rezultatom 1:0.

‘Stara dama’ konačno je upisala trijumf nakon nekoliko očajnih partija na svim frontovima i to u gradskom derbiju.

Jedini pogodak postigao je Dušan Vlahović u 75. minutu, što je za Srbina šesti gol u prvenstvu, a ima i jednu asistenciju.

Juventus nakon ovog trijumfa ima 16 bodova i nalazi se na sedmoj poziciji Serije A. Torino je 11. i nakon 10 ogiranih susreta ima 11 bodova.

U narednom kolu, Juventus će dočekati Empoli 21. oktobra, dok će Torino na gostovanje kod Udinesea 21. oktobra.

Empoli je u ranijem terminu današnjeg programa savladao Monzu golom Haasa u 11. minuti.