Vrisak se čuo do neba! Broja ‘umirao’ od bolova, napadač Chelseaja pretrpio jezivu povredu

Nogometaši Chelseaja odigrali su jučer novu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone, a poraženu su od Aston Ville rezultatom 1:0.

Popularni ‘Plavci’ trenutno se nalaze u Ujedinjenim Arapskim Emiratima gdje vrše pripreme za izazove koji ih očekuju samo sedam dana nakon završetka Svjetskog prvenstva u Kataru.

Odlučjući trenutak utakmice Chelseaja i Aston Ville dogodio se već u sedmom minutu kada je McGinn zabio za pobjedu kluba iz Birminghama.

Ipak, ovaj meč obilježila je scena iz 25. minuta. Tada je napadač bivšeg prvaka Evrope, Armando Broja, završio na zemlji nakon duela sa Ezrijem Konsom.

Konsa se poigravao pred svojim golom i Broja je pokušao da mu oduzme loptu te postigne pogodak, ali je potom došlo do nezgodnog sudara prilikom kojeg je Albanac zadobio i udarac u koljeno.

Ono što je “zaledilo krv u žilama” jeste vrisak 21-godišnjaka kada je pao na zemlju, te je nastavio da vrišti od bolova i odmah je bilo jasno da se radi o ozbiljnijoj povredi.

Broja je odradio detaljnije preglede, dok će vrlo brzo biti poznato više informacija o njegovoj povredi i kakva ga pauza nakon svega očekuje..