Warriorsi nastavljaju pobjednički niz, Bucksi protutnjali Atlantom!

U noći s petka na subotu u NBA ligi odigrano je pet utakmica. Posebno se ističu pobjede Golden State Warriorsa i Milwaukee Bucksa.

Golden State Warriorsi vraćaju se u pravu formu. Protiv Phoenix Sunsa ostvarili su četvrtu pobjeda u nizu rezultatom 105:96.

Iako su Sunsi vodili u prve tri četvrtine, uporni Warriorsi su velikom serijom u posljednjoj četvrtini (39:18) uspjeli preokrenuti rezultat i upisati svoju devetu pobjedu ove sezone.

Čudesnu utakmicu u redovima Warriorsa odigrao D’Angelo Russell s 31 ubačenim košem. U redovima Sunsa najefikasniji s 34 koša bio je Devin Booker.

Milwaukee Bucksi pobjedama su se vratili u Atlanti nakon uvjerljivog slavlja nad Hawksima. Ponajbolja momčad NBA lige rutinski je odradila gostovanje na Philips Areni pobjedom od 112:86.

Momčad s najboljim omjerom NBA lige do pobjede je predvodio Khris Middleton s 23 koša. Kod Hawksa je najefikasniji bio Allen Crabbe s 20 koševa.

Dramatično je bilo na dvoboju između Charlote Hornetsa i Oklahoma City Thundera. Gosti su upisali pobjedu nakon produžetka rezultatom 104:102.

Pobjede su još ostvarili Orlando Magic protiv Philadelphia 76ersa rezultatom 98:97 te Miami Heat protiv Indiana Pacersa rezultatom 113:112.