West Ham i Villarreal pokazali zube na početku Konferencijske lige, Partizan u sjajnoj utakmici upisao prvi bod

Nogometaši West Ham Uniteda ubjedljivo su slavili protiv momčadi FCSB rezultatom 3:1 u prvom kolu Konferencijske lige.

Nije dobro počelo po ‘Čekićare’ budući da je Cordea doveo goste uvodstvo u 34. minuti susreta.

No, West Ham u nastavku ipak pokazuje klasu iznad na terenu i preko Bowea, Emersona i Antonija režira pobjedu na startu takmičenja.

Sjajnu utakmicu odigrali su i Villarreal i Lech, a završilo je 4:3 u korist ‘Žute podmornice’.

Sokoras dovodi Lech u vodstvo, da bi Villarreal u razmaku od 32. do 40. minute postigao tri gola za potpuni debakl. Pogađali su Chukwueze, i Baerna u dva navrata.

U nastavku je Lech smanjio preko Ishaka, a isti igrač je donio i poravnanje svom timu u 62. minuti.

Ipak, španski predstavnik preko veterana Coquelina u 89. minuti dolazi do prvog plijena u njemu nepoznatom tkamičenju.

Bod nakon prvog kola upisuje Partizan. Srpski predstavnik je remizirao rezutlatom 3:3 na gostovanju kod Slovačkog.

Kalabiska je u 5. i 19. minutu zabio dva gola za veliko vodstvo, da bi egal, a zatim i preokret kreirali Diabate u dva navrata, kao i Gomes.

Da bod ostane na stadionu Miroslava Valenty pobrinuo se Kozak u 83. minuti na dodavanje Kohuta.