West Ham razmontirao Leicester, Antonio postao najbolji strijelac Čekićara svih vremena u Premiershipu

Nogometaši West Hama slavili su protiv Leicestera na svom terenu u susretu drugog kola engleskog Premiershipa rezultatom 4:1.

Na početku susreta nije bilo većih prilika, a onda je u 26. minuti Fornals zabio gol na dodavanje Benrahme. Nakon 40 minuta igre ‘Lisice’ su ostale s igračem manje jer je crveni karton dobio Perez.

Čekićari‘ su prijetili na početku drugog dijela preko Součeka, a nakon toga je i Antonio šutirao glavom pod prečku. Benrahma je iskoristio grešku suparnika u 56. minuti i udvostručio prednost domaćina.

West Ham je nastavio stvarati prilike, a u 69. minuti pogodio je Tielemans za 2:1 i vratio nadu gostima. Međutim, ona dugo nije trajala i Antonio je zabio u 80. minuti, a nakon toga i u 84. za konačnih 4:1.

Tako je Antonio došao do 48. pogotka u dresu West Hama u Premiershipu, te je prestigao Paula Di Canija (47) i postao najbolji strijelac West Hama u elitnom rangu engleskog nogometa.