West Ham uz veliku dramu i eurogol Lanzinija do boda protiv Tottenhama

Ekipa Tottenhama ostala je bez pobjede protiv West Hama u meču 5. kola engleskog Premiershipa iako je u 16. minuti imala prednost od 3:0.

Tottenham je fantastično počeo meč i već u prvoj minuti preko Sona stigao u vodstvo, a samo sedam minuta nakon toga, Son je asistirao Kaneu, a on postigao drugi gol za svoj tim.

Kada je Kane pogodio za 3:0 u 16. minuti činilo se da će Tottenham puno lakše od očekivanog doći do pobjede, a Spursi su prednost imali sve do 82. minute.

Tada Balbuena nakon centaršuta iz kornera pogađa za 3:1, a samo tri minute nakon toga Sanchez je postigao autogol i vratio West Ham u igru.

Konačnih 3:3 i veliki bod West Hamu donio je Lanzini u 94. minuti nakon spektakularnog pogotka, čime je u potpunosti pokazao sve čari najvažnije sporedne stvari na svijetu.

Tottenham je na šestoj poziciji u Premiershipu sa osam bodova, jedan manje od Arsenala koji je peti i pet manje od Evertona koji je na prvom mjestu. S druge strane, West Ham je na osmoj poziciji sa sedam bodova.