Wolverhampton preokretom šokirao Arsenal, ‘Topnici’ susret završili s devetoricom

Nogometaši Arsenala razočarali su svoje navijače u susretu 22. kola Premier lige. Gostovali su kod Wolverhampton Wanderersa i izgubili sa 2:1.

Topnici‘ su bolje otvorili utakmicu, a nagrada je stigla u 32. minuti kada je Saka zabio za 1:0 i izgledalo je da će prvo poluvrijeme rutinirano privesti kraju.

Međutim, u 45+3. minuti David Luiz je naivno s leđa srušio Williana Josea, a sudac Craig Pawson mu je pokazao izravan crveni karton i dosudio kazneni udarac za Wolvese. Siguran izvođač je nakon dvije minute stanke bio Ruben Neves za 1:1.

Na samom početku drugog dijela Arsenal je primio i drugi gol kada je Joao Moutinho s 25 metara matirao Bernda Lena za, pokazat će se, konačnih 2:1.

Dodajmo kako je do kraja susreta Arsenal ostao i bez Lena koji je u 72. minuti napustio kazneni prostor i potom potpuno bespotrebno igrao rukom, te je i on ‘pocrvenio’.

Wolvesi su ovom pobjedom prekinuli seriju od čak osam susreta bez pobjede.