Za rubriku ‘vjerovali ili ne’: Zbog proslave gola u Premier ligi u kompletnu se priču uplela POLICIJA!

Engleska policija pokrenula je istragu oko načina proslave gola napadača Aston Ville Olivera Watkinsa u susretu 17. kola Premier lige.

Villa je na gostovanju nadigrala Brentford 2:1, a Watkins je u 85. minuti zabio pobjednički gol. Nakon toga je odšetao do suparničkog gola te je kroz mrežu imao žestoku poruku za nekoga u publici, a nakon toga je u istom smjeru uperio i prst.

U razgovorima smo s Brentfordom i Aston Villom te pokušavamo saznati što više detalja oko tog slučaja“, otkrili su iz policije, dok se sam Watkins na ovaj način osvrnuo na vlastitu reakciju.

Od prve minute susreta jedna osoba s tribina me vrijeđala na osobnoj razini. Osjetio sam potrebu nakon svega vratiti mu“, poručio je.

Nakon takve “proslave” gola Watkinsa na terenu je došlo i do međusobnog naguravanja većine igrača oba kluba. Watkins je s devet golova trenutačno najbolji strijelac Aston Ville.